fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

EURUSD H4 analiz Günlük ve 4 saatlik grafikte satış baskısı devam ediyor. Orta vade teknik görünümde destek bölgesi üzerinde bulunuyoruz. ADP ve TDI açıklamaları öncesi sert hareketlilik bekliyoruz. 1.1761 altında satış baskısına karşı 1.1687 takip edilmelidir. Seviye üzerinde alımların gelmesi durumunda 1.1835 izlenebilir

Destek : 1.1725 ve 1.1687
Direnç : 1.1761 ve 1.1835

Burada bulunan bilgiler yatırım, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Daha fazla analiz haberi için; https://bugunfinans.com/analizler/

ECB Başkanı Christine Lagarde, bankanın ekonomiyi desteklemek üzere attığı teşvik adımlarının geri alınması dönemi geldiğinde yeterli uyarıları yapacağını söyledi.

Yakın vadede ekonomiye ilişkin risklerin aşağı yöne döndüğünü belirten Lagarde, orta vadede ise risklerin daha dengeli olduğunu belirtti. Başkan, Avrupa’da aşılama hızının ECB tahminlerinin gerisinde kaldığının da altını çizdi. Avrupa’nın ekonomik toparlanma planının yılın ikinci yarısında hayata geçmesinin umduğunu kaydetti.

Lagarde, yatırımcıların ECB’yi istedikleri kadar test edebileceklerini de ifade ederken, “ECB’nin mevcut yasal yetkisi iklim değişikliği sorunları konusunda politika geliştirmek için yeterli” şeklinde konuştu.

Yorum Bırakın